Objednání Bachových esencí + cena

Do kontaktního formuláře napište čísla nebo názvy maximálně sedmi esencí, které jste si sami vybrali, prosím. Seznam jednotlivých esencí najdete na této stránce. 

Jak vybrat Bachovy esence najdete zde.

Bachovy esence sama míchám, individuálně a na míru. Dostanete je ve formě kapek k vnitřnímu užití. Užívací lahvičku připravuji vždy čerstvou. Před přípravou je lahvička vysterilizována. Esence jsou k VYZVEDNUTÍ v mé praxi v Klatovech nebo ve výdejním místě v Klatovech obvykle do 2 – 6 dnů. Lahvičku je také možné ZASLAT POŠTOU po celé ČR.

Bachovy esence – užívací lahvička 30 ml obsahuje:

 čerstvou pramenitou vodu. 

 maximálně sedm vybraných esencí určených vaší situaci (dvě kapky každé esence z originální lahvičky; krizová esence v lahvičce se považuje za jednu esenci, přestože se jedná o kombinaci pěti květů, a je dávkována po čtyřech kapkách). K přípravě léčebných směsí využívám výhradně originální květové esence připravené podle původních Bachových receptur z matečních tinktur vyrobených v Mount Vernonu (Bachovo centrum).

 čajovou lžičku (2,5 ml)  kvalitního 52% likéru ke konzervaci (nepoužívám u dětí do tří let, těhotných a kojících žen).

Cena jedné užívací lahvičky: 250 Kč. 

 

 

Chci si objednat Bachovy esence

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely objednání a přípravy Bachových esencí. Zásady zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

error: Content is protected !!
Don`t copy text!