NAJÍT LÁSKU K SOBĚ, NAUČIT SE LASKAVOSTI A RESPEKTU K SOBĚ A KE SVÝM DĚTEM

Naučíte se, jak nezapomenout v každodenním shonu a povinnostech sami na sebe. Budete umět udělat radost sami sobě, najdete klid a harmonii ve vaší duši, naučíte se laskavosti k sobě samým i ke svým dětem, budete se cítit milovaní, oblíbení a zároveň navodíte rodinou pohodu. Dovedete se se svými dětmi více užívat, vnímat každou chvilku s nimi a být za ni vděční. 

Myslet na sebe a mít rádi sami sebe není sobecké, ale ohleduplné vůči sobě i blízkým. Objevíte-li lásku sami k sobě, naplní Vás vnitřní klid a rovnováha. Myslet na sebe je základ pro to, abychom mohli myslet na ostatní, chápat je a pomáhat jim. VZTAH K SOBĚ SAMA JE ZÁKLADEM PRO VŠECHNY DALŠÍ VZTAHY.

Cestou sebeuvědomování dojdete ke ZDRAVÉMU SEBEVĚDOMÍ. Myslet na sebe je základ sebepoznání, sebejistoty, sebehodnoty a sebedůvěry.

Zajímá Vás, jak se nezbláznit na mateřské? Jak se vrátit do práce, když se vám úplně přetočily priority? Jak se pustit do vlastního projektu, jak najít odvahu žít svůj život a ne život podle jiných nebo jak si víc věřit ve všem, co děláte? Jak v sobě znovu najít ženu a líbit se sama sobě … anebo jak se domluvit s mužem na stejném přístupu k dítěti.

Zapracujme společně na vaší vnitřní spokojenosti. Poznáte, jak si doplnit štěstí a zvýšit pocity osobní pohody.

error: Content is protected !!
Don`t copy text!