KURZY

Magická mysl 

♥ Zažijete něco výjimečného, rozšíříte si svoje možnosti a uvědomíte si, jak moc jsme ovlivnitelní.
♥ Naučím vás, jak odstranit stres, zvýšit soustředění a podpořit sílu myšlenek.
♥ Podělím se s vámi o některé znaky, podle kterých je možné poznat lháře, a techniky, které vás dovedou k pravdě.
♥ Dokážete si díky paměťové technice zapamatovat během chvilky například několikamístné číslo.
♥ Dozvíte se postup, jak můžete provést autohypnózu, abyste napomohli splnění věcí, které by se vám jinak nepodařili. Změníte svůj život k lepšímu.

♥ Podrobněji: dozvíte se a naučíte například jak myslíme a jak vnímáme svět, jak funguje naše mysl a co dokáže, jak vytvořit klima důvěry, jak denně programujeme jazykem sebe i jiné lidi, co je klíčem k podvědomí, jak zapálit srdce i mysl svých posluchačů, co má vliv na náš úspěch, jak se vypořádat s pracovními i životními konflikty, jak jednoduše ovládnout svoje emocionální stavy a získat mentální odolnost, jak si doplnit štěstí, jak si vytvořit zásobu psychické pohody, změníte svoje omezující přesvědčení, naučíte se techniku eliminace stresu, jak se dostat a udržet ve flow – do stavu, kdy se rychleji učíme, lépe soustředíme a podáváme lepší výkony.

♥ Bonus pro zpestření: naučíte se mentalistický trik (nechte se překvapit …)

Kurz je pro ty, kteří mají chuť a odvahu dozvědět se něco o sobě, chtějí se posunout dál v osobním i profesním životě, poznat stejně naladěné lidi a vyzkoušet si spoustu nových a zajímavých věcí.

 

Kurz je o víkendu, pro více informací mě kontaktujte.

Cena: 3 500 Kč. V ceně není zahrnuto ubytování a oběd. Cena zahrnuje celý den nabitý zážitky a novými informacemi, lehké občerstvení, káva, čaj, studijní materiály, pracovní sešity a psací potřeby.

 


Zúčastníte-li se skupinového kurzu na určité téma, setkáte se s lidmi, kteří momentálně hledají obdobné odpovědi na své otázky, trpí obdobným zatížením. Uslyšíte a pocítíte energii ostatních lidí, získáte nadhled a už to vám přinese lepší pocit.

Na kurzech pak získáte jasnou představu o tom, co dalšího pro svůj lepší život můžete udělat. Přínos skupinového setkání spočívá ve znásobení a ve sdílení, často i v rozhodnutí.

 

error: Content is protected !!
Don`t copy text!