KOUČINK OSOBNÍHO ROZVOJE

Přemýšlíte o smyslu, o svém poslání, máte sny a touhy, ale nedaří se vám je naplnit? Chcete být lepším rodičem, partnerem, obchodníkem?

Zajímá vás, co se skrývá pod pojmem koučování a především co vše tím získáte?

Koučování je filozofie a účinná metoda, založená na vědeckém poznání toho, jak funguje lidský mozek. Velmi rychle pomáhá a je možné ji využít ve všech oblastech našeho života, včetně výchovy dětí.

Koučování je klíčem k POZITIVNÍM ZMĚNÁM a osobní i rodinné SPOKOJENOSTI. Vede k objevení vnitřního potenciálu, který má v sobě každý z nás. Často o něm nevíme, neumíme s ním zacházet anebo ho smysluplně využít.

Více se o koučinku dozvíte na této stránce …

 


Jak vám mohou konzultace se mnou pomoci?

Naučíte se lépe si organizovat svůj čas, porozumět si s nejbližšími, zvolit si vhodnou práci, která vás bude bavit a naplňovat, řešit pozitivně konflikty, nebýt vztahovační a nebrat si věci osobně, dotahovat projekty do konce, relaxovat, dobíjet energii, odměňovat se. Naučíte se ovládat i ty nejdivočejší emoce, rozebereme vaše vztahy a třeba najdete pravou lásku, získáte zdravé sebevědomí, objevíte svá nadání a svůj potenciál a mnohé další, ale především se naučíte být šťastní.

 

Podíváme se na to podrobněji …

ZMĚNOU PŘÍSTUPU a ZPŮSOBU MYŠLENÍ dojde ke ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA VE VŠECH JEHO OBLASTECH. 

Pochopíte souvislosti mezi zvládáním životních problémů, tělesným a duševním zdravím a nemocí.

Budete si schopni VYŘEŠIT fyzické i psychické problémy, vztahy, komunikaci s dětmi, práci, podnikání, učení, sportovní výkony, peníze a zjistíte, jak si zhmotnit úspěšný život. Dokážete o problému aktivně přemýšlet, což je základní předpoklad k jeho vyřešení.

BUDETE SPOKOJENĚJŠÍ. Základem spokojené rodiny je spokojená máma. Dokážete mnohem víc, než si v tuto chvíli myslíte, že je možné. 


Změna je vždy možná.

 

S mojí pomocí sami objevíte cestu, jak svých životních cílů, snů a tajných přání dosáhnout. Vaše sny však nejsou to, co vidíte ve spánku, ale to, co vás nenechá usnout. Pochopíte, že rozhodující není síla, ale vytrvalost.

Pomohu vám překonat a rozšířit své vlastní limity, objevit váš jedinečný TALENT, naplno využít váš potenciál a zvýšit vaše šance na úspěch v mnoha oblastech života. Není důležité překonávat druhé lidi, ale sebe. Jediné limity, které máte, jsou ty, ve které věříte. Vydáte se na cestu do svého vlastního nitra a poznáte lépe sami sebe. Své situace a vztahy začnete vidět jinak. Zjistíte, co vám nevyhovuje a co je lepší uzavřít. Posunete si hranice, které jste si na základě svých zkušeností v průběhu života nastavili.


Každý je sám sobě nejlepším expertem a rádcem.


K úspěchu v osobním i profesním životě je potřeba ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍKonzultace vám pomohou nalézt pevnou půdu pod nohama, posílit uvědomění vlastní hodnoty a zvýšit sebevědomí, také pomůže nalézt v životě rovnováhu, vnitřní pohodu a radost. Budete pak lépe zvládat těžší životní situace a nebudete si už připadat jako oběť okolností, ale jako tvůrci svého vlastního života. Zvládnete obtíže s prosazováním vlastních zájmů a potřeb. 

Prozradím vám postupy, jak si vystavět pocit vlastní hodnoty a důvěry v sebe. Posunete sami sebe výše v pomyslném seznamu životních priorit.

Koučink vám pomáhá udržovat pozornost na cílech, které chcete dosáhnout.


„Skvělé příležitosti jsou všude kolem nás, někdy však potřebujeme změnit úhel pohledu i na své názory, abychom dokázali příležitosti využít naplno.“   Michael Heppell


Koučink vás jemně a rychle vede k nalezení rovnováhy v partnerských, rodinných a dalších vztazích včetně vztahu k sobě samé/mu a vztahu s vašimi dětmi. 

Každý RODIČ může být SVÝM DĚTEM POZITIVNÍ KOUČ a pomoci jim vybudovat si úspěšný a hlavně šťastný život. Probudíte přirozené rodičovské schopnosti a uvědomíte si, co jste schopni změnit, abyste jim takový život umožnili.

Naučíte se, jak komunikovat se svými dětmi, aby vám spolu bylo dobře. Dozvíte se, jak posílit jejich SILNÉ STRÁNKY a pomíjet slabiny. Zbavíte se pocitu rodičovského selhání. Získáte jednu z nejcennějších věcí, se kterou si vystačíte až do konce života, a to je vaše šťastné dítě a parťák napořád. 

Budete schopni si vybudovat opravdové vztahy založené na upřímnosti a důvěře, s lehkostí řešit problémy a konflikty v mezilidských vztazích.

 

Baví vás to? To ještě není všechno 🙂 Otočte na druhou stránku … 

error: Content is protected !!
Don`t copy text!