Jak vybrat Bachovy esence

OSOBNÍ SEZENÍ – Bachova květová terapie v Klatovech

Bachovy esence (pro vás i vaše děti) vybíráme při osobní konzultaci. Společně se soustředíme na vaši současnou situaci a aktuální pocity. Esence pro děti vybíráme podle aktuální nálady a pocitů dítěte (pocity se mohou projevovat v jeho chování nebo jako fyzické symptomy).

Věřte, že co trápí naše děti, je často nastaveným zrcadlem nám samotným (neboli to, co cítíme my, skrze nás prožívá naše dítě), a proto je mnohdy vhodné, aby současně s dítětem užívala esence i maminka. Pocity, které jsme prožívali ve svém životě, a často je v sobě potlačili a nezpracovali, nám nyní odrážejí naše děti, navíc někdy vytáhnou něco z genetické knihovničky (aktivují se buněčné vzpomínky po předcích).

Osobní sezení probíhá bez dětí i se spolupracujícími dětmi za přítomnosti rodičů, podle vašeho uvážení. Zahrnuje poradenství a výběr vhodných esencí jedna lahvička Bachových esencí připravených speciálně pro vaši situaci. Konzultace je doplněna například technikami pozitivní psychologie nebo relaxačními technikami.

Cena: 750 Kč/90 minut včetně jedné užívací lahvičky. Každá další zakoupená lahvička pro sebe nebo děti stojí 250 Kč. Platba: ihned po konzultaci v hotovosti nebo na místě převodem na účet. 

 


KONZULTACE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU

Pokud se potřebujete zorientovat ve výběru esencí a nejste si jisti správným výběrem, neváhejte mě kontaktovat na mail zdenka@zdenkakocumova.cz. Poradím vám esence, které jsou pro vás v danou chvíli a na daný emoční stav ty pravé. 

Užijte si výhody konzultace prostřednictvím e-mailu z pohodlí svého domova a těšte se na účinnou pomoc. E-konzultace funguje velmi dobře, nemusíte nikam jezdit a reagujete kdykoliv v čase, který se vám nejlépe hodí.

K e-konzultaci přikládám popis účinku vybraných esencí + v čem vám esence pomohou a navíc popsanou efektivní techniku pro okamžité zklidnění vhodnou pro děti i dospělé. Čerstvě připravenou lahvičku pak zasílám bezpečně zabalenou poštou anebo předám do výdejního místa v Klatovech.

Cena e-konzultace: 550 Kč včetně jedné užívací lahvičky (+ 55 Kč poštovné anebo osobní převzetí v Klatovech). Každá další zakoupená lahvička pro sebe nebo děti stojí 250 Kč. Platba: předem na účet.

 


SAMI SI VYBERETE A OBJEDNÁTE

Další způsob je, že si na této stránce přečtete, na co která esence je a vyberete ty, co sedí přesně na vaši situaci (vašim dětem). Můžete si zvolit maximálně 7 esencí do užívací lahvičky.

Zde vyplníte kontaktní formulář a objednáte si esence, které jste si sami vybrali.

Pro dokonalý účinek Bachových esencí je velmi důležitá upřímnost k sobě, vůle chtít něco změnit a dokázat si přiznat i velmi negativní pocity, kterými trpíme. Při výběru se zabývejte pouze svými současnými emocionálními stavy a potížemi (nikoliv minulostí nebo fyzickými potížemi).

Zamyslete se nad tím, co se momentálně ve vašem životě děje a jak se cítíte. Vnímejte to podstatné, co vás trápí nejvíce a co chcete změnit. Položte si otázky „Co pro sebe právě v tuto chvíli chci?“ a „Jak se právě teď cítím?“ Pokuste se najít, jestli se indikace pro květ shoduje s vaším typem osobnosti i s vaším současným vnitřním stavem.

Podrobný popis jednotlivých esencí neberte jako neměnnou vědeckou poučku. Každý pocit může mít několik vrstev a poloh, stejně jako každý člověk je jedinečný ve svém prožívání. Také na vaši situaci může sedět pouze malá část, která je u konkrétní esence zmíněna, nikoliv úplně celý popis. Většina esencí v sobě nese informaci na více úrovních. Například Plané jablko (10 Craab Apple) se spojuje se světem pořádku, čistoty a dokonalosti. Je vhodné na všechny pocity méněcennosti, nečistoty a špatného smýšlení o sobě. Zároveň je ale také výborný prostředek k pročištění těla a krve, užívá se například během dlouhodobé nemoci, v období rekonvalescence nebo po léčbě antibiotiky. Používá se i na stavy nevolnosti během těhotenství nebo jako podpůrný prostředek při léčbě anorexie a mentální bulimie. Je jedním z doporučovaných květů pro terapeuty, ošetřovatele nebo lidi, kteří jsou denně v kontaktu s nemocnými a umírajícími.

Je na svobodném rozhodnutí každého člověka, které emoce chce ve svém životě upřednostňovat, které ho více přiblíží k vlastnímu pravému Já, a tím ho posunou dál ke spokojenějšímu životu.

Cena: 250 Kč za jednu užívací lahvičku dle vlastního výběru a bez konzultace (+ 55 Kč poštovné anebo osobní převzetí v Klatovech). Platba: předem na účet.

 


Aby byl účinek esencí co nejvyšší, je potřeba znát i další souvislosti. Záběr esencí je mnohem širší, stejně jako paleta emocí a situací je mnohem větší. Mnohdy si také člověk vědomě neuvědomuje, co přesně ho trápí nebo co potřebuje, a odpověď (kterou zjistíme během osobního sezení) zná je pouze jeho podvědomí. Často je důležitý i jiný úhel pohledu od člověka, který nehodnotí, nepodsouvá řešení a neradí. 

Pokud potřebujete odbornou pomoc, povzbuzení, podporu, porozumění, nebo je pro vás těžké rozeznat své vlastní emoce, pocity, prožitky i negativní vlastnosti, které jsou základem pro určení správné esence, nevíte si vůbec rady (třeba i s tím, která esence má přednost před ostatními a které spolu souvisí navzájem a které nelze vynechat, pokud to vypadá, že ke klientovi sedí více témat) anebo se jedná například o o zpracování dávných traumat, a je pro vás možné dojet do Klatov, je určitě vhodné se objednat na osobní konzultaci. 

 

 

error: Content is protected !!
Don`t copy text!