TERAPIE (PRŮBĚH & CENA)

Bachova květová terapie – 750 Kč/90 minut

Poradenství a výběr vhodných esencí jedna lahvička Bachových esencí připravených speciálně pro vaši situaci. Konzultace je doplněna například technikami pozitivní psychologie nebo relaxačními technikami. Každá další zakoupená lahvička pro sebe nebo děti stojí 250 Kč. 

 

♥ NLP terapie & koučink osobního rozvoje – 1 000 Kč/90 minut 

Každé osobní sezení je kombinací jedinečných metod, přístupů nebo technik na míru, které vedou k rychlým a trvalým změnám (například techniky efektivní relaxace, tlumení bolesti myšlenkou, práce se strachem, s vnitřním dítětem, se zlomeným srdcem, nebo paměťové techniky a efektivní učení, rychlé čtení, techniky pro okamžité zklidnění a ztlumení vnitřního neklidu, techniky sebepoznání, zvýšení sebevědomí, sebehodnoty, techniky pro zvýšení energie a mentální odolnosti, cvičení pro posílení silných stránek, jak objevit svůj talent, jak se dostat do stavu flow, techniky pro překonání negativních myšlenek, zbavení se nepříjemných pocitů nebo zážitků, omezujících rozhodnutí, techniky pro řešení konfliktů nebo pro snadné rozhodování, technika přemapování vedoucí například k hubnutí, technika motivace ke změně, technika raport a komunikační přístupy vedoucí ke zlepšení porozumění a vztahů, technika pro tvorbu projektů a rozvíjení podnikatelských nápadů, a mnoho dalších …). Všechny metody, přístupy a techniky jsou podloženy vědecky a především jsou ověřeny lidmi.

 


Klient hradí částku ihned po konzultaci v hotovosti nebo na místě převodem na účet. Doklad o platbě zasílám na vyžádání v elektronické podobě ze systému iDoklad.

STORNO PODMÍNKY: dohodnutý termín konzultace je závazný. V případě zrušení sezení z vaší strany 24 hodin a méně před jejím konáním vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 %. 

Každé osobní setkání probíhá po předchozím objednání e-mailem, telefonicky nebo přes sms.

 


Jak osobní sezení probíhají?

Konzultace je obvykle 90 minut (pokud si přejete delší dobu, rezervovat si můžete i dva časy po sobě). Každé sezení probíhá ve všední dni v časech 8.30 – 14.30.

Čas příjemně strávíte v klidu a bezpečí, odpočinete si, načerpáte energii, zbavíte se napětí či neužitečných vzorců ve vaší mysli, posunete své limity, najdete svoji vnitřní sílu a mnoho dalšího …

Počet a frekvence sezení je velmi individuální a záleží na vaší konkrétní situaci. Obecné doporučení je tři až šest sezení v intervalu dva až čtyři týdny. Frekvence setkávání a ukončení naší spolupráce záleží zcela na vás. 

Je možné se objednat i na jednorázovou konzultaci, například v případě prodejních dovedností nebo potřeby nalezení konkrétního rozhodnutí.

 


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Na individuální přístup, profesionalitu, podporu a pohodovou atmosférou. Mám pro vás účinné techniky na míru, porozumění a povzbuzení. 

Osobní konzultace probíhají v klidném prostředí mé privátní praxe, kde se budete cítit příjemně, nebudete nikým rušeni a můžete si vychutnat kávu či čaj. 

A také, na pozitivní energiidobrou náladu, až ode mě budete odcházet. 

Podívejte se na leták, V ČEM VÁM MOHU POMOCI a jaká témata můžeme společně řešit. 


Co můžete očekávat v průběhu sezení? 

Úlevu a řešení. Na prvním společném sezení budete volně mluvit o tom, co chcete změnit, posunout, co si přejete nebo co vás trápí. Budu vám naslouchat a vést vás k tomu, abyste si našli vlastní způsob, jak se se situací vypořádat. Naučím vás postupům, které vás na vaší cestě podpoří

Během sezení budu pokládat otázky, které otevřou nové pohledy na situaci. Neradím, nehodnotím a nepodsouvám řešení. Podpořím vás ve vyjádření toho, jak se cítíte. Spíše než na příčiny problémů se zaměříme na možnosti řešení, které sednou právě vám. Zažijete účinnou pomoc, lidský přístup, zlepšení svého stavu a pocit do sebe dobře investovaných peněz. 

Kombinuji různé metody, přístupy a techniky osobního rozvoje vám na míru, které jsou založené na vědeckém poznání toho, jak funguje lidský mozek. Mají pevně ukotvené základy a vychází z poznatků fyziologie, psychologie a moderních neurověd.

Dodržování naprosté diskrétnosti ohledně všech vámi sdělených informací je z mé strany samozřejmým a základním pravidlem. Řídím se Etickým kodexem Akor a zaručuji absolutní důvěrnost informací. Ke každému z vás přistupuji vždy s laskavostí, s porozuměním, s respektem a s velkou pokorou k vašemu životnímu příběhu. 

Konzultace nenahrazují lékařskou péči. Za svá rozhodnutí (a vaše úspěchy či neúspěchy z nich plynoucí) nesete plnou zodpovědnost vy sami.

V průběhu sezení není možné bez svolení nahrávat jakákoli videa, jiné nahrávky či pořizovat fotky. Klient respektuje duševní vlastnictví terapeuta. 

 


Co vám osobní sezení přinese? Jak poznáte, že to funguje?

Poznáte to vždy, něco hned a něco později. 

Vaše myšlení, váš život a přístup k němu se postupně začne měnit. Odhalíte svůj jedinečný talent a silné stránky. Budete schopni se snadněji rozhodnout, naučíte se lépe si organizovat svůj čas, porozumět sobě i partnerovi, dokážete si zvolit smysluplnou práci nebo školu, která vás bude bavit a naplňovat, řešit pozitivně konflikty, navazovat hluboké vztahy, relaxovat, dobíjet energii, odměňovat se, snadněji se učit, zvládat stres i posouvat své limity. 

Díky změnám ve svém srdci si budete více vážit sami sebe, naleznete klid a harmonii, stanete se šťastnějšími, spokojenějšími, sebevědomějšími a zdravějšími. Někomu se splní sen stát se nastávající maminkou, jinému třeba nalézt životního partnera.

Pocítíte, že jste mnohem silnější. Dokážete se v dnešní náročné době zorientovat a prosperovat. Snáze překonáte každodenní výzvy, dostanete do života radost, smysl, důvěru a odolnost.

Budete umět rozsvítit a obohatit svůj život. 

Podrobněji, jak vám konzultace mohou pomoci, si můžete přečíst u jednotlivých metod – NLP, koučink osobního rozvoje, pozitivní psychologie a Bachova květová terapie.

 


Kdo může přijít na sezení?

KAŽDÝ, kdo se CHCE CÍTIT LÉPE a ZLEPŠIT VŠECHNY OBLASTI SVÉHO ŽIVOTA. Kdo se chce jednoduše a navždy zbavit všeho, co v jeho životě vůbec být nemusí (například zlozvyků, stresů, úzkostí, fobií, nervozity, opakujících se negativních emocí, neužitečných myšlenek nebo omezujících přesvědčení), udělat změny ve svém srdci, objevit svoji vnitřní krásu a sílu, vážit si svého času, lépe si porozumět se svými nejbližšími, najít příčinu zdravotních obtíží ve svém životním příběhu a především vybudovat si život, po jakém touží – ve zdraví, sebelásce, životní harmonii a spokojenosti … pokračujte ve čtení na této stránce.

Těšíte se na novou cestu? Směrem k pozitivním změnám vykročte zde …

error: Content is protected !!
Don`t copy text!