Psychoterapeutická metoda NLP s HYPNÓZOU

Zajímá Vás, co znamená NLP, co je vlastně hypnóza a především v čem pomohou vám?

NLP neboli neurolingvistické programování je psychoterapeutická metoda, která zahrnuje velké množství účinných technik … pokračování na této stránce.

O hypnóze se dozvíte na další stránce.


Jak vám může NLP pomoci? 

Naučíte se, jak ZMĚNIT NEGATIVNÍ MYŠLENÍ, jak ZMĚNIT OMEZUJÍCÍ NÁZORY a jak si vytvořit život podle svých představ … 

Jste pod SILNÝM TLAKEM svých vlastních emocí a emocí druhých lidí?

Jedna z nejúčinnějších dovedností, kterou v životě můžete získat, je SCHOPNOST OVLÁDAT VAŠE REAKCE na lidi a na vše, co se děje kolem vás. Vaše schopnost pozitivně kontrolovat své reakce a emocionální stavy ovlivňuje vaše činy a naopak. Pochopíte, jak obstát ve stále méně předvídatelném prostředí a jak modelovat jedinečné vědomé i nevědomé vzorce chování tak, abyste byli schopni dosahovat vynikajících výsledků v osobním životě, v práci, ve sportu i umění.

 

***

NLP vás naučí ovládat své myšlenky, své emoce a poznat sám/sama sebe. NLP vám pomůže převzít kontrolu nad svými myšlenkami a nakonec i nad svým životem. Uvědomíte si, jakou moc ve skutečnosti máte nad vším, co se stane. Pochopíte, co se ve vás opravdu děje.

Díky NLP se dostáváte se do kontaktu se svoji podvědomou myslí a přistupujete tak k mnohem účinnějším zdrojům, než které nemáte k dispozici ve vědomém stavu. Naše problémy si uvědomujeme vědomě, avšak pocházejí z podvědomí. A PODVĚDOMÍ odkrývá ŘEŠENÍ našich PROBLÉMŮ.

Začnete efektivněji komunikovat s okolím a vyjadřovat opravdu to, co vyjádřit chcete a ne to, co si myslíte, že vyjadřujete. Naučíte se lépe jednat se svými dětmi.

Vyřešíte si konflikty a problémy, současné i ty minulé.

Naučíte se, jak mluvit a jak poslouchat, aby slova pracovala pro vás, a ne proti vám. 

***

NLP pomáhá zlepšit každý aspekt života. Představte si například, že se učíte a chápete rychleji a efektivněji … objevujete bohatší a smysluplnější vztahy … zažíváte klid i když je na vás vyvíjen tlak … vychutnáváte si skvělé sebevědomí v každé situaci … zbavíte se všech pochybností o sobě … činíte rozhodnutí rychleji a s větším sebevědomím … učíte či přednášíte se sebedůvěrou … zbavíte se fobií, zlozvyků, závislostí a obav … naučíte se vytvořit si osobní stav skvělosti a pozitivní mentální postoj … změníte způsob, jak jisté věci vnímáte a jak o nich přemýšlíte … naučíte se dovednostem úspěšných podnikatelů a vizionářů a mnoho dalších … sundáte pouta vykovaná z problémů vašeho života …

Naučíte se zvýšit množství toho, co jste schopni vidět, slyšet a cítit – budete si lépe uvědomovat, co se ve vašem okolí děje. Naučíte se využívat a měnit vnímání času.

***

Budete schopni ovládat svoji mysl, ne ona vás … NLP Vás naučí osvobodit se od omezujících názorů a negativních vnitřních hlasů, pocitů a chování. Naučíte se mentální a komunikační postupy, které vám pomohou být šťastnější a úspěšnější (ve vztazích, v zaměstnání apod.). Někteří lidé dokonce mluví o NLP jako o “psychologii úspěchu”.

Zpracujete si negativní emoce, například výbuchy vzteku, návaly smutku a nejrůznějších strachy, emocionální bolesti a pocity viny (vůči někomu či vůči sobě).

***

NLP vám pomůže rozhodnout se, co od života chcete.

Společně najdeme odpovědi, které jste možná hledali už roky, ale jediné co jste nacházeli, byly zástupy otazníků. Objevíme vaši životní sílu a směr, kterým se můžete vydat na své další cestě. Posuneme hranice vašeho myšlení tak, aby vás ani vaše děti neomezovalo. 

***

NLP techniky, koučovací techniky a metody pozitivní psychologie pomáhají se zjištěním a odstraněním příčin nepříjemných stavů a ulevují od bolestí nereagující na klasickou medicínu. Je ověřeno řadou studií, že pomocí NLP může být podpořen proces uzdravování se. 

 


„To nejlepší na minulosti je, že už je pryč. To nejlepší na přítomnosti je, že je to dar. A to nejlepší na budoucnosti je, že je plná skvělých příležitostí.” R. Bandler


 

Každý z nás si nosí odpovědi na veškeré otázky sám v sobě, akorát o tom neví a nebo vědět nechce. Nikdo jiný toho o nás neví tolik jako my sami. Díky NLP umíme vysvětlit, jak vnímáme svět a jaké signály do něj vysíláme. Jak sami sobě utváříme realitu, která je všude kolem nás

 

Zjistěte, jak málo stačí k tomu, abyste se ve svém životě cítili lépe. Směrem k pozitivním změnám vykročte zde …

error: Content is protected !!
Don`t copy text!